O’zbekiston Respublikasi Gerbi - davlatimiz mustaqilligi ramzi, xalqimizning erki va gʻururi timsolidir!
02.07.2023
5193
Bundan 31 yil avval, aynan shu kunda Oʻzbekiston davlat ramzi “Oʻzbekiston Respublikasi Davlat gerbi toʻgʻrisida”gi Qonun qabul qilingan.
Innovatsiya, texnologiya va strategiya markazi jamoasi 2-iyul —  O‘zbekiston Respublikasi Davlat gerbi qabul qilinganligi munosabati bilan barcha yurtdoshlarimizni muborak etadi.
Qonun qabul qilingan.

Герб Республики Узбекистан - это символ независимости нашего государства, свободы и гордости нашего народа!
02.07.2023
5195
31 год назад, именно в этот день был принят Закон “О государственном гербе Республики Узбекистан”
Команда Центра инноваций, технологий и стратегии поздравляет всех наших соотечественников с 2 июля — принятием государственного герба Республики Узбекистан.
Закон “О государственном гербе Республики Узбекистан”.