ITSM Toshkentdagi Singapur menejmentni rivojlantirish institutida bo‘lib o‘tgan “Spring Career Fair 2022” bo‘sh ish o‘rinlari yarmarkasida ishtirok etdi
30.04.2022
4208
2022-yil 28-aprel kuni yoshlarning bandligini ta’minlash maqsadida Toshkentdagi Singapur menejmentni rivojlantirish institutida bo‘lib o‘tgan “Spring Career Fair 2022” bo‘sh ish o‘rinlari yarmarkasi tashkil qilindi.
Innovatsiya, texnologiya va strategiya markazi (ITSM) ham ushbu yarmarkada ishtirok etib, mazkur ta’lim muassasasining bitiruvchilari bilan suhbat qurishga, ularning bilim va ko‘nikmalari bilan qiziqdilar. Ushbu mehnat yarmarkasida Toshkent shahridagi 100 dan oshiq korxona, tashkilot va muassasalar qatnashdilar.
Tadbirga universitet talablari va ish qidirayotgan yoshlar o‘z qiziqishlarini bildirdilar. Bitiruvchilarga Markazning yo‘nalishi, asosiy ish faoliyati, bo‘sh ish o‘rinlari haqida ma’lumotlar berildi. Bilim va ishlash ishtiyoqi kuchli bo‘lgan yoshlar Markazda ishlashga taklif qilindi.

ITSM принял участие в ярмарке вакансий “Spring Career Fair 2022” в Сингапурском институте развития менеджмента в Ташкенте
30.04.2022
4170
В целях обеспечения занятости молодежи 28 апреля 2022 года в Сингапурском институте развития менеджмента в Ташкенте была организована ярмарка вакансий “Spring Career Fair 2022”.
Центр инновации, технологии и стратегии (ITSM) также принял участие в данной ярмарке и провел беседу с выпускниками данного образовательного учреждения, поинтересовался их знаниями и навыками. В данной ярмарке труда приняли участие более 100 предприятий, организаций и учреждений города Ташкента.
Студенты университета и молодые люди, ищущие работу, выразили свою заинтересованность в мероприятии. Выпускникам была предоставлена информация о направлении деятельности Центра, основных направлениях деятельности, вакансиях. Молодые люди с сильной страстью к знаниям и работе были приглашены на работу в центр.