Siz kutgan ICT4Girls loyihasining mentorlik dasturi uchun qabul boshlandi. Loyiha ishtirokchisiga aylanuvchi 10 qiz mentor bilan ishlab, IT-yechim ishlab chiqish imkoniyatini qo‘lga kiritadi.
Bu hali hammasi emas!
Loyiha ishtirokchilari dastur yakunida o‘zlarining IT-mahsulotlarini moliyalashtirish uchun grant yutib olishlari mumkin.
Shoshiling, qabul 2021-yil 12-dekabrgacha davom etadi.
Ariza to‘ldirish uchun quyidagi QR-code yoki  ushbu havoladan foydalaning:
4 oylik dasturda IT yo‘nalishida o’rta darajadagi bilim va ko‘nikmalarga ega 12-22 yoshdagi qizlar ishtirok eta oladi. ITga endi kirib kelayotgan qizlar uchun esa tez orada boshqa dasturlar uchun qabul boshlaymiz.
Kuzatishda davom eting!
ushbu havoladan foydalaning:

Девочки, становитесь сильным IT-специалистом вместе с нами!
Набор на программу наставничества проекта ICT4Girls, которую вы так долго ждали, начался. 10 девушек, которые станут участницами проекта, получат возможность поработать с ментором и разработать IT-решение.
Это не все!
По окончании программы участники проекта могут выиграть грант на финансирование своих IT продуктов.
Спешите, набор продлится до 12 декабря 2021 года.
Используйте следующий QR-код или эту ссылку для заполнения заявки:
В 4-х месячной программе могут участвовать девушки 12-22 лет со средним уровнем знаний и навыков в сфере IT. А для девушек, которые только поступают в IT, скоро начнем набор на другие программы.
Продолжай смотреть!
эту ссылку для заполнения заявки: