ITSM jamoasi umumxalq xayriya hasharida hamjihatlik bilan qatnashdi!
Sog‘lom turmush tarzini targ‘ib qilish, yurtimiz bo‘ylab koronavirus pandemiyasi tarqalishining oldini olish hamda aholining ijtimoiy himoyaga muhtoj qatlamlarini qo‘llab-quvvatlash maqsadida, 2021-yilning avgust oyi “Mahallalarni obodonlashtirish” oyligi etib belgilandi va 21-avgust umumxalq obodonlashtirish xayriya hashari o‘tkazilishi belgilab qo'yildi.
Xalq ta’limi vazirligi huzuridagi “Innovatsiya, texnologiya va strategiya markazi” xodimlari ham ushbu hasharga o‘z hissasini qo‘shdi.
ITSM jamoasi tomonidan o‘zaro hamjihatlik, inoqlik asosida tashkil etilgan xayrli tadbir natijasida, hovli, xizmat xonalari ozoda, shinam va obod holga keltrildi.

Команда ITSM вместе приняла участие во Всероссийской благотворительной акции!
В целях пропаганды здорового образа жизни, предотвращения распространения пандемии коронавирусной инфекции на территории нашей страны, поддержки слоев населения, нуждающихся в социальной защите, август 2021 года объявлен месяцем «Благоустройство микрорайона», а 21 августа – народное благоустройство Было решено провести благотворительную акцию.
Свой вклад в этот проект внесли и сотрудники «Центра инноваций, технологий и стратегии» при Министерстве народного образования.
В результате торжественного мероприятия, организованного командой ITSM на основе взаимного сотрудничества и доброты, двор и подсобные помещения стали опрятными, уютными и благоустроенными.