ITSMning faol xodimlari taqdirlandi!
Innovatsiya, texnologiya va strategiya markazining anʼanaviy odatlariga koʻra, oʻz ishiga masʼuliyat bilan yondashgan, yaxshi natija koʻrsatgan xodimlar har oyning yakunida Markazning Bosh direktori Abduvali Haydarov tomonidan maxsus faxriy yorliqlar bilan taqdirlanadilar. Shu anʼanaga rioya qilib, mart oyida faol mehnat qilgan va gʻayratini namoyon etgan bir qator xodimlar taqdirlandilar. Jumladan:
Nodirbek Barnayev – tashkiliy ishlarda koʻrsatgan shijoati va oʻz ishiga boʻlgan sadoqati uchun;
Alisher Rapiyev – oʻz ishiga kreativ va masʼuliyat bilan yondashganligi uchun;
Malika Shavkiyeva – UNICEF bilan hamkorlikdagi loyihada faol mehnati uchun;
Feruza Hamroyeva – “Yangi Oʻzbekiston ustozlari” loyihasidagi faol ishtiroki uchun;
Amrillo Abdusalomov va Azizaxon Xoʻjayeva – jamoatchilik bilan aloqalarda faol ishtiroki uchun taqdirlandilar.
Barcha ITSM xodimlarini sertifikatlari bilan tabriklaymiz va kelgusida ishlariga muvaffaqiyatlar tilab qolamiz!

Active employees of ITSM were awarded!
According to the tradition of the Center for Innovation, Technology and Strategy, at the end of each month, the General Director of the Center Abduvali Khaydarov awards special certificates of honor to employees who have approached their work responsibly and showed outstanding results. Following this tradition, a number of employees were awarded in March for their hard work and dedication. Including:
Nodirbek Barnaev - for his enthusiasm and dedication to his work;
Alisher Rapiyev - for his creative and responsible approach to his work;
Malika Shavkiyeva - for active work in a joint project with UNICEF;
Feruza Khamroyeva - for active participation in the project "Teachers of New Uzbekistan";
Amrillo Abdusalomov and Azizahon Khojayeva were awarded for their active participation in public relations.
We congratulate all ITSM employees with their certificates and wish them success in their future work!